شکست ژاپن برای ایران اهمیت بیشتری نسبت به چین داشت

شکست ژاپن برای ایران اهمیت بیشتری نسبت به چین داشت

تیم ملی والیبال ایران

مربی و کارشناس والیبال ایران گفت: پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر ژاپن گام مهمی برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین دیدار خود در رقابت های انتخابی المپیک موفق به شکست ژاپن میزبان این رقابت ها با نتیجه سه بر یک شد.

مربی تیم والیبال پیکان تهران درباره نتیجه این دیدار گفت: مهمترین نکته در این دیدار پیروزی ایران بود و خدا شکر به آن دست یافتیم.

وی با بیان اینکه ملی پوشان ایران مسابقه بسیار سختی برابر ژاپن برگزار کردند، گفت: این دیدار برای ژاپن حکم مرگ و زندگی داشت و به همین دلیل با تمام توان به میدان آمد.

پیمان اکبری تصریح کرد: ملی پوشان ژاپن می دانستند در صورت شکست مقابل ایران دیگر امیدی برای کسب سهمیه المپیک ندارند و با استفاده از امتیاز میزبانی و بازی ملی پوشان خود تلاش زیادی برای شکست ایران کردند که در نهایت نیز به هدف خود نرسیدند.

وی با بیان اینکه تیم های شرق آسیا مانند ژاپن، چین و کره جنوبی در توپگیری والیبال سرآمد این قاره هستند، گفت: در این مسابقه بازیکنان ایران در توپگیری به مراتب بهتر از ژاپنی ها عمل کردند. به ویژه در لحظات حساس مسابقه این تکنیک را به خوبی اجرا کردند.

اکبری در پاسخ به این پرسش که دیدار با چین را چگونه ارزیابی می کنید، گفت: تیم ملی والیبال چین، تیم خوبی است و امروز نیز در دیدار با لهستان عملکرد بسیار خوبی داشت.

وی تصریح کرد: تیم ملی والیبال چین یکی از آماده ترین تیم های مسابقات انتخابی المپیک در توکیو است اما باز هم تاکید می کنم شکست ژاپن برای تیم ایران اهمیت بیشتری نسبت به چین داشت. اگر تیم ایران فردا چین را نیز شکست دهد به آرزوی ۵۲ ساله خود رسیده و سهمیه المپیک را کسب خواهد کرد.

+۰ -۰


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شکست ژاپن برای ایران اهمیت بیشتری نسبت به چین داشت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( پارس فوتبال ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-88824) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : پارس فوتبال