37 درصد مدارس کشور در سال 95 توسط خیرین ساخته می شود

به گزارش ایرنا محمد رضا حافظی عصر چهارشنبه در جشنواره خیرین مدرسه ساز بروجرد در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد افزود: در سال گذشته 35 درصد مدارس کشور توسط خیرین مدرسه ساز احداث شدند.
وی اظهار کرد: 600 هزار خیر مدرسه ساز در کشور و یکهزار خیر مدرسه ساز در خارج از کشور عضو مجمع خیرین مدرسه ساز می باشند.
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور با بیان اینکه دانش آموزان نیز با اندک سرمایه خود در امر مدرسه سازی شرکت می کنند، افزود: با فرهنگ سازی انجام شده انتظار می رود 13 میلیون دانش آموز در آینده به خیرین بپیوندند.
وی گفت: امسال که عربستان سعودی اجازه ورود حجاج ایرانی را برای انجام فریضه حج نمی دهد حجاج ایرانی هزینه سفر خود را در امر خداپسندانه مدرسه سازی صرف کنند که خیر دنیا و آخرت در آن است.
خیرین مدرسه ساز در بروجرد 30 مدرسه احداث کرده اند که چهار مدرسه هم اکنون در حال احداث می باشند.
جشنواره خیرین مدرسه ساز بروجرد عصر چهارشنبه با حضور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور، نمایندگان مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از خیرین مدرسه ساز و مسئولان بروجرد در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
7190/3022

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «37 درصد مدارس کشور در سال 95 توسط خیرین ساخته می شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-88829) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا