لباس عجیب سوشا مکانی جنجال آفرید (عکس) - -آکا

1395/03/10

اخباراخبار ورزشی

0

لایک یادت نره
,[categoriy]

لباس عجیب سوشا مکانی جنجال آفرید (عکس) - -آکالباس عجیب سوشا مکانی جنجال آفرید (عکس) - -آکا

آکاایران: لباس عجیب سوشا مکانی جنجال آفرید (عکس)

آکاایران: سوشا مکانی دروازه بان پرحاشیه پرسپولیس که از ابتدای فصل جنجال های زیادی داشته است بار دیگر با لباس عجیب و غریبش جنجال آفرید.

به گزارش آکاایران: تی شرتی با نقاشی یک شخصیت کارتونی  و شلواری کوتاه و زرد و کتانی با رنگ جیغ! این نوع لباس ها را شاید بر تن برخی بچه های دو ساله در ایران بتوان دید اما بر تن یک بازیکن بزرگسال فوتبال در یک باشگاه مهم و بین المللی هرگز چنین لباسی دیده نشده است.

پرسش در ابتدا این است که آیا باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس هیچ متولی فرهنگی ندارد که به این بازیکن تذکر بدهد که فردی شناخته شده و اثرگذار است و در باشگاه مهم و بزرگی توپ می زند و به همین دلایل حق ندارد چنین البسه ای را به تن کند؟

سوشا مکانی به هیچ وجه رعایت جایگاه خود و شان باشگاه پرطرفدار پرسپولیس را نمی کند، او صرف نظر از عکس هایی که می گیرد و نمی داند که این عکس ها تا کجا می تواند جلو برود، حتی به مثابه یک حرفه ای هم عمل نمی کند.

اخبار ورزشی -

0

لایک یادت نره

برچسب ها :


اشتراک گذاری

گزارش تخلفبرای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لباس عجیب سوشا مکانی جنجال آفرید (عکس) - -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-88841) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران