اعطای جایزه ملی محیط زیست با حضور معاون اول ریاست جمهوری

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، صدرالدین علیپور رییس کمیته های علمی و اجرایی یازدهمین دوره اعطای جایزه ملی محیط زیست با اعلام این خبر گفت: با استناد به ماده 46 آیین نامه اجرایی قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست، مصوبه 23/10/1377 شورای عالی حفاظت محیط زیست و با هدف تشویق و قدردانی از تلاش کسانی که در راه حفاظت از محیط زیست راهگشا بوده و تاثیرات علمی و فرهنگی بسزایی در شناخت و توسعه دانش محیط زیست در بین اقشار مختلف جامعه داشته اند، خرداد ماه 1379 اعطای جایزه ملی محیط زیست در دستور کار سازمان قرار گرفت.
به گفته وی، دوره های قبلی اعطای جایزه ملی محیط زیست نیز همزمان با هفته محیط زیست برگزار شدند و با توجه به رویکرد محیط زیستی دولت تدبیر و امید، نهمین و دهمین دوره جایزه ملی محیط زیست، با حضور دکتر روحانی رییس جمهوری در محل سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شده بود.
مشاور رییس سازمان و مدیرکل دفتر پژوهش و توسعه فناوری های محیط زیست افزود: اقدامات اجرایی مربوط به یازدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست آبان ماه سال گذشته آغاز شد و پس از اطلاع رسانی و مکاتبه با وزارتخانه ها، سازمان ها و دانشگاه ها، 188 پرونده در دبیرخانه جایزه ملی محیط زیست ثبت شد.
علیپور اظهار کرد: داوری پرونده های واصله در دو مرحله توسط کمیته علمی و هیات داوران اسفند ماه سال گذشته انجام شد و نتیجه نهایی هفته آینده همزمان با هفته محیط زیست اعلام خواهد شد.
علمی 9014**2017

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعطای جایزه ملی محیط زیست با حضور معاون اول ریاست جمهوری» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96443) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا