استقلال، نیازمند آرامش

يادداشت

استقلال، نیازمند آرامش

دوشنبه 17 خرداد 1395 0

فوتبال ایران - محمدحسین زرندی

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ استقلال تهران فصل را بدون جام پشت سر گذاشت اما جدا از اين‌ كه جامي روي دستان بازيكنان اين تيم قرار نگرفت و مدالي دور گردن‌ها نيفتاد، اتفاقاتي كه در استقلال افتاد هم در نوع خود كم‌سابقه بود. اختلاف ‌نظر ميان برخي اعضاي هيأت‌ مديره به اوج رسيد و بحث شكايت به ميان آمد كه اصلاً زيبنده نبود و در ادامه گفته شد اين مسئله با تذكر وزير ورزش رو‌به‌رو شده است. سرمربي استقلال انتخاب شد و باشگاه فعاليت‌هاي نقل و انتقالات را هم آغاز كرد و با جذب بختيار رحماني، فرشيد باقري و وريا غفوري نشان داد با برنامه و تفكر وارد اين بازار شده و قصد دارد اشكالات تيم را براي فصل آينده، به‌طور كامل برطرف كند.
استقلال در هفته‌هاي اخير، از آرامش مطلوب فاصله داشت و حرف و حديث و شايعه حول و حوش آبي‌ها زياد بود كه نگراني هواداران را در پي داشت. به پايان بردن فصل بدون جام به اندازه كافي براي هواداران ميليوني استقلال ناراحت كننده بود و نبايد كام آنها به‌ خاطر مسائل حاشيه‌اي هم تلخ شود. انتظاري كه هواداران از وزارت ورزش و وزير محترم آن دارند، فراهم كردن اسباب آرامش استقلال است. فصل گذشته هر چه بود، تمام شد و بايد از اتفاقات تلخ آن درس گرفت تا جلوي تكرار اشتباهات گرفته شود. اين ‌كه استقلال فصل نقل و انتقالات را خوب شروع كرده، نشان‌دهنده يك حركت رو به جلو و مثبت است و چه خوب كه در رأس همه ‌چيز، آرامش استقلال مورد توجه قرار گيرد و تصميماتي براي اين باشگاه بزرگ گرفته شود كه منجر به حفظ آرامش استقلال پرافتخار و هواداران پرتعدادش شود. استقلال مي‌تواند از فصل گذشته‌اش بهتر شود اما بدون ترديد در فضايي آرام و دور از هياهو.

استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقلال، نیازمند آرامش» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96452) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی