نبرد دیدنی لاک پشت کوچکی که روی مار غول پیکر را کم کرد -آکا

1395/03/17

سایت خانواده ،مشاور خانوادهمدل لباس ،مدل لباس زنانه ،مدل کیف ،مدل کفش

,[categoriy]

نبرد دیدنی لاک پشت کوچکی که روی مار غول پیکر را کم کرد -آکانبرد دیدنی لاک پشت کوچکی که روی مار غول پیکر را کم کرد -آکا

آکاایران: نبرد دیدنی لاک پشت کوچکی که روی مار غول پیکر را کم کرد

آکاایران: نظاره گر تصاویری بی نظیر از گرفتار شدن یک لاک پشت در دام یک مار غول پیکر هستید که این لاک پشت کوچک روی این مار را کم می کند!!

به گزارش آکاایران: گردشگر فرانسوی که برای عکاسی از مناظر طبیعی “لوس لیانوس” در ونزوئلا به این منطقه رفته بود با صحنه شکار یک لاک پشت توسط یک مار آناکوندا مواجه شد.

 
آکا ایران : آناکوندای سبز آمریکای جنوبی که به عنوان غول پیکرترین مار در جهان شناخته شده است به سختی تلاش می کرد یک لاک پشت کوچک را ببلعد اما پس از نیم ساعت کلنجار رفتن با طعمه سفت و سخت خود لاک پشت از چنگش فرار کرد.

آناکوندای سبز که تا طول ۸٫۸ متری و وزن ۲۲۷ کیلوگرمی رشد می کند و قطر بدنش گاه به ۳۰ سانتیمتر نیز می رسد معمولا از خوک، آهوها، پرنده و سوسمار و حتی پلنگ تغذیه می کند اما اینبار نتوانست یک لاک پشت کوچک را ببلعد. این مار غیر سمی معمولا با کمک گرفتن از ماهیچه های قدرتمندش شکار را خفه کرده و کل بدن شکار را یکجا می بلعد و پس از آن برای هفته ها و گاه ماه ها بدون غذا به زندگی خود ادامه می دهند.

“ژان میشل لابت” عکاس و گردشگر فرانسوی که شاهد این صحنه بود و سخت مجذوب مقاومت لاک پشت شده بود در فرار این حیوان بی تاثیر نبوده است. او در ذیل عکس هایی که برای سایت “کترز” فرستاده نوشته که پس از اینکه از نماهای مختلف مبارزه نابرابر را عکاسی کرده در فرصت مناسب به لاک پشت کمک کرده که از مهلکه فرار کند؛ شاید به همین خاطر هم عکسی از فرار لاک پشت در میان عکس های ارسالی او نیست.

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

 

 

 

 


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نبرد دیدنی لاک پشت کوچکی که روی مار غول پیکر را کم کرد -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96468) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران