وزارت ورزش استقلال رااز پایین به بالا چید

وزارت ورزش استقلال رااز پایین به بالا چید

دوشنبه 17 خرداد 1395 0

فوتبال ایران - وزارت ورزش این بار دست به کار جدیدی در فوتبال زده و اول سرمربی باشگاه استقلال را انتخاب کرده و قرار است مدیرعامل آبی‌ها را هم تعیین کند و در نهایت اعضای هیات مدیره را هم انتخاب کند!

به گزارش خبرورزشی و به نقل از مهر، برخی اشتباه‌ها واقعا جالب و ابتدایی است، برخی وزرا در تاریخ ورزش اصلا روابط پشت پرده و تاثیر اختلاف‌ها را در فوتبال و ورزش ایران نمی‌دانسته و اضداد را نه بر حسب مسیر صحیح که طبق خواسته خود جمع کرده‌اند. یکی از آن موارد به صورت مصداقی استقلال امروز است که جمع اضداد است و اگر قنبرزاده به استقلال بیاید و مدیر شود، جمع اضداد بیشتر هم می‌شود.

قنبرزاده یک فصل بسیار سخت را با منصوریان سپری کرد و این دو نیمی از فصل قبل را با هم قهر بودند، حالا دقیقا اگر روی کره زمین یک مدیر باشد که با منصوریان مشکل دارد، او همین قنبرزاده است و البته می‌گویند کار او با استقلال تمام است!

جمع اضداد!
بی‌توجهی به جمع اضداد نتیجه‌های مشخصی دارد که آنها را می‌توان لابه لای بیانیه پرویز مظلومی دید، نجف نژاد، افشارزاده، پرویز مظلومی، مهدی رحمتی، معینی و ... جمع اضداد بودند و نتیجه اش امروز جلوی چشم همه است. اما اوضاع وقتی بدتر می‌شود که ببینیم همین جمع اضداد را نه از بالا به پایین که از پایین به بالا چیده‌اند! در وزارت ورزش ابتدا منصوریان را مربی کردند، بعد گفتند مدیر عوض کنیم، احتمالا بعد از مدیر هیات مدیره هم عوض خواهد شد تا به اصطلاح بوق را از سر گشادش بدمند!

این درحالی است که همه می‌دانند ابتدا باید هیات‌مدیره چید، بعد هیات مدیره « و نه وزیر» مدیرعامل انتخاب کند و پس از آن مدیرعامل مربی را به تیم بیاورد اما اینجا درست برعکس شده با این توضیح که منصوریان تنها با یک مدیر عامل در کل دنیا مشکل دارد و کاملا خودجوش می‌خواهند همان فرد را مدیر استقلال کنند که اگر چنین هم نکنند، تغییرات هیات مدیره و مدیریت این باشگاه باز هم تایید کننده بوق و دهانه گشادش خواهد بود.

منصوریان در برزخ
حالا منصوریان مانده و تغییراتی که بعد از انتخاب و توافق او با مدیران در استقلال رخ خواهد داد! که این خود عجیب‌ترین اتفاق ممکن است. منصوریان که درست وسط بازیکن گیری و جلساتش با رحمتی و بازیکنان شوکه شده حالا نه راه پس دارد و نه راه پیش. او احتمالا ادامه خواهد داد اما چه کسی می‌تواند تضمین دهد که زوج قنبر زاده با منصوریان یا حتی منصوریان با هر مدیر دیگری منهای مدیرانی که او با آنها توافق کرده و بازیکن گیری را شروع کرده می‌تواند حتما به نتیجه برسد؟

اگر چه با این مدیران هم دو مربی بزرگ فوتبال ایران سوخته اند و تضمینی در موفقیتشان وجود ندارد و اگر کارنامه‌ای باشد، بیشتر تضمین کننده شکست است اما مسیر تغییرات این بود که اول هیات مدیره تغییر کند، بعد مدیر بیاورند و پس از آن مربی را انتخاب کنند نه برعکس!

شاید مظلومی سرمربی شد!
منصوریان هم با این وضعیت در خطر سوختن با این نوع مدیریت معکوس اشت. او هم خواهد سوخت، چون اختلاف‌ها همین امروز به اوج خود رسیده و منصوریان در همین ابتدای امیر باید جلسات آشتی کنان زیادی برگزار کند آن هم به جای آنکه بازیکن بیرد و تیم ببندد. این تازه در صورتی است که او بماند، اگر برود که اوضاع استقلال بدتر هم هست، اصلا شاید دوباره با توجه به قرارداد دوساله ای که مظلومی دارد او مربی شود و منصوریان برود و پشت سرش را هم نگاه نکند.

استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزارت ورزش استقلال رااز پایین به بالا چید» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96496) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی