پوشیدن پیراهن استقلال آرزوی هر بازیکنی است اما …

پوشیدن پیراهن استقلال آرزوی هر بازیکنی است اما …

ارسلان مطهری

مهاجم فصل گذشته نفت تهران گفت: من گفته ام که یک استقلالی هستم و هیچ ابایی هم ندارم که این حرف را بزنم؛ پوشیدن پیراهن این تیم آرزوی هر بازیکنی است اما در حال حاضر من چند پیشنهاد خوب خارجی دارم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پیراهن این تیم آرزوی هر بازیکنی است اما در حال حاضر من چند پیشنهاد خوب خارجی دارم.

امیر ارسلان مطهری درباره شایعه پیوستنش به استقلال اظهار داشت: هنوز با من به صورت مستقیم صحبتی نشده است اما به صورت غیرمستقیم این پیشنهاد به دستم رسیده است. مدیربرنامه هایم باید با مسئولان باشگاه استقلال جلسه بگذارد اما ماجرای من کمی پیچیده است. چراکه یک سال دیگر با نفت قرارداد دارم و باید برای جدایی با این تیم توافق شود.

وی در ادامه افزود: من گفته ام که یک استقلالی هستم و هیچ ابایی هم ندارم که این حرف را بزنم. پوشیدن پیراهن این تیم آرزوی هر بازیکنی است. اما در حال حاضر من چند پیشنهاد خوب خارجی دارم که مدیر برنامه هایم درحال بررسی آنهاست. بالطبع برای اینکه بتوانم در فوتبال پیشرفت کنم اولویتم بازی در لیگ های اروپایی است.

مطهری در پایان گفت: شنیده بودم که می گفتند فقط از حاشیه خلیج فارس پیشنهاد دارم اما این طور نیست. سعی می کنم بهترین تصمیم ممکن را بگیرم.  در حال حاضر هم تمریناتم را به صورت شخصی دنبال می کنم تا از فرم آمادگی به دور نباشم.

+۰ -۰


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پوشیدن پیراهن استقلال آرزوی هر بازیکنی است اما …» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( پارس فوتبال ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96504) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : پارس فوتبال