سوشا به سایپا نمی‌رود

سوشا به سایپا نمی‌رود

دوشنبه 17 خرداد 1395 0

فوتبال ایران > لیگ برتر - مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: در فصل نقل و انتقالات ۵ بازیکن جذب خواهیم کرد.

رضا درویش، در مورد سکوت خبری سایپا در فصل نقل و انتقالات گفت: ترجیح دادیم که وارد شلوغی بازار نقل و انتقالات نشویم. خود حسین فرکی با بازیکنان مدنظرش مذاکره می‌کند و بعد از نهایی شدن مذاکرات بازیکن را به باشگاه معرفی می‌کند تا قراردادش امضا شود.

وی در مورد اینکه سایپا چند بازیکن در فصل نقل و انتقالات جذب خواهد کرد گفت: 4یا 5 بازیکن جدید جذب خواهیم کرد. در حال حاضر نیز مذاکراتی با برخی بازیکنان داشته‌ایم اما چون نهایی نشده است نام بازیکنان را اعلام نمی‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا درمورد شایعه حضور سوشا مکانی در این تیم گفت: این خبر صحت ندارد. مکانی در گذشته شاگرد فرکی بوده و به همین دلیل این شائبه به وجود آمده که او را جذب خواهیم کرد. در حال حاضر با کاپیتان تیم قرارداد امضا کرده‌ایم و پست به پست بازیکنان مورد نظر را جلب خواهیم کرد.

درویش در مورد شروع تمرینات تیم سایپا گفت: تمرینات ما از روز 26 خرداد آغاز می‌شود و یک اردوی خارجی هم برای تیم در نظر گرفته‌ایم.

سایپا


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سوشا به سایپا نمی‌رود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96534) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی