محموعه ژست های عکاسی در اپلیکیشن اندرویدی How to Pose - زوم‌اپ

How to Pose اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید به صدها ژست مختلف عکاسی دسترسی داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

عکاسی یکی از هنرهایی است که در چند سال اخیر پیشرفت‌های بسیاری کرده است به طوری که عکس‌های امروزی نسبت به عکس‌هایی که ده سال پیش ثبت می‌شدند بسیار جذاب‌تر و حرفه‌ای‌تر شده‌اند. معمولا کمتر کسی پیدا می‌شود که از تیپ یا چهره‌ی خودش در عکس‌های ثبت شده راضی باشد. این موضوع علاوه بر دلیل‌های مربوط به علم روانشناسی و خودشناسی، به ژست‌های نامناسب نیز ارتباط مستقیمی دارد. برای مثال وقتی در مقابل دوربین قرار می‌گیرید عکاس به شما می‌گوید که لبخند بزنید یا فرضا دست‌های خود را به کمر تکیه بدهید. اما موضوعی که در این میان وجود دارد عدم انتقال بی‌نقص ژست از عکاس به افراد است. به اعتقاد بسیاری از عکاسان، لبخند تنها در یک مرز مشخصی زیبا و گیرا خواهد بود. اگر کمی از این مرز زیاده‌روی شود لبخندی نه چندان دلنشین، و اگر کمتر شود نیز لبخند مصنوعی به چشم خواهد آمد. یا در هنگام قرار گیری دست‌ها به کمر، بسیار بهتر است که سینه جلو و زاویه‌ی سر کمی مایل به بالا باشد که طبیعتا این نکات توسط هر عکاسی به سوژه‌ی عکس گفته نمی‌شود. 

به همین دلیل اکثر افراد به یک مرجع کامل و استاندارد نیاز دارند که با بهترین ژست‌ها و نحوه‌ی دقیق اجرای آن‌ها آشنا شوند. مطمئن باشید که اگر در عکس‌های خود ژست‌های درستی را اجرا کنید، نه تنها از دیدن عکس‌های خود فراری نمی‌شوید بلکه بیش از پیش نیز به عکس انداختن علاقه‌مند می‌شوید. How to Pose اپلیکیشنی در همین زمینه است که با ارائه‌ی مجموعه‌ای فوق‌العاده کامل از این تصاویر، در گروه‌بندی‌های مختلف و با طرح‌های دستی، به طور کاملا گویا و بدون نیاز به هیچ توضیحات اضافه‌ای، بهترین ژست‌های عکاسی را به شما نشان خواهد داد. دسته بندی ژست‌ها در این برنامه در مواردی همچون؛ کودکان، خانم‌ها، آقایان، زوج‌ها، عروسی، عکس‌های گروهی و... خلاصه شده‌اند که با مراجعه به هر کدام از این بخش‌ها می‌توانید به ده‌ها تصویر نمونه دسترسی داشته باشید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • موضوع بندی ژست ها در دسته های زن، مرد و ...
  • دارا بودن عکس های حقیقی از افراد

نکات منفی

  • رابط کاربری ضعیف

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محموعه ژست های عکاسی در اپلیکیشن اندرویدی How to Pose - زوم‌اپ» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( زومیت ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96557) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : زومیت