مجتمع های پذیرایی و اقامتی ایلام در ماه رمضان نظارت می شود

عبدالمالک شنبه زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: تمامی هتل ها، مهمانپذیرها، سفره خانه های سنتی و مجتمع های خدماتی بین راهی باید شئونات ماه رمضان را رعایت کنند و با در نظر گرفتن یکسری شرایط به مسافران خدمات ارائه دهند.
وی با تاکید بر اینکه واحدهای اقامتی و مجتمع های بین راهی که در مسیر تردد مسافران و گردشگران قرار دارند برای ارائه خدمات باید دارای مجوز از این اداره کل باشند، اظهار کرد: پذیرایی از گردشگران باید در محیط بسته و به دور از چشم روزه داران انجام شود.
وی بیان کرد: متقاضیان اخذ مجوز برای ارائه خدمات به گردشگران و مسافران باید درخواست کتبی خود را ارائه داده تا پس از صدور مجوز به اداره اماکن نیروی انتظامی استان معرفی شوند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: گشت اماکن نیروی انتظامی در طول ماه مبارک رمضان فعال است و با صاحبان واحدهایی که بدون مجوز فعالیت کنند برخورد می شود.
شنبه زاده افزود: همچنین تمامی واحدهای اقامتی و پذیرایی باید در سه نوبت صبح، ظهر و مغرب قرآن و اذان پخش کرده و بنرهای تبریک ماه مبارک رمضان را نصب کنند.
وی تاکید کرد: در طول ماه مبارک رمضان گشت های مشترک اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تعزیرات، دانشگاه علوم پزشکی و اماکن نیروی انتظامی به منظور نظارت بر نحوه فعالیت واحدهای اقامتی و پذیرایی بین راهی سراسر استان ایلام فعال است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: تلاش می شود لیست واحدهای اقامتی و پذیرایی بین راهی مجاز به ارائه خدمات به صورت بنر برای اطلاع مسافران و گردشگران در مناطقی از استان نصب شود.
18 واحد اقامتی شامل هتل و مهمانپذیر در استان ایلام وجود دارد.
6032/6034

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجتمع های پذیرایی و اقامتی ایلام در ماه رمضان نظارت می شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96575) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا