ادامه اکران فیلم‌های نوروزی در سالن سینماها

به گزارش افکارنیوز،

 با تصمیم شورای صنفی نمایش فیلم های اکران نوروزی به دلیل فروش بسیار خوب در اکران نوروزی در طرح ویژه اکران ماه مبارک رمضان امکان نمایش خواهند داشت. انتخاب فیلم ها به سالن داران سپرده شده است. 

فیلم سینمایی «ابد و یک روز» و «بادیگارد» علاوه بر سینماهای حمایتی در پردیس سینمایی کورش، ملت، ماندانا،زندگی، چهارسو، آزادی ، کیان به نمایش در می آیند. این دو فیلم پس از سانس موظفی سینماها به نمایش درخواهند آمد. 

فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» نیز در شهرستان ها به اکران خود ادامه می دهد. در تهران نیز حواله های ادامه اکران آن صادر شده است. 

فیلم سینمایی «کفش هایم کو» در پردیس های زندگی، کورش، آزادی اکران خواهد شد. همچنین در فرهنگسرای اندیشه از ساعت 21:30 به نمایش درمی آید. 

تنها فیلمی که از اکران سینماها بازماند فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» بود که با صلاحدید وزارت ارشاد امکان اکران نگرفت و حواله آن توسط شورای صنفی نمایش صادر نشد. فیلمی که با تصمیم غلط شورای پروانه نمایش و معاون ارزشیابی و نظارت در بهترین فصل امکان نمایش گرفت و وزیر را مجبور به عذرخواهی کرد. 


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ادامه اکران فیلم‌های نوروزی در سالن سینماها» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96598) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز