تکمیل تالار قرآن به شهرداری همدان سپرده شد

استان‌ها > همدان - رئیس شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر واگذاری انجام پروژه تالار قرآن به شهرداری گفت: اجرا از وظایف شورای شهر نیست و نباید وارد این عرصه شویم و باید به شهرداری اجازه دهیم صفر تا 100پروژه ها را انجام دهد.

به‌گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ علی‌اکبر نظری، رئیس شورای اسلامی شهر همدان که در کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر، سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: یکی از دلایلی که باعث شد پروژه تالار قرآن همدان طولانی شود سیاسی‌کاری بود به‌طوریکه سیاسی‌کاری جایگزین تخصص شد.

وی خاطرنشان کرد: اگر اجازه می‌دادیم متخصصانی که این پروژه را طراحی و اجرا کرده بودند تا آخر کار را انجام می دادند، این پروژه تاکنون به نتیجه می‌رسید.

نظری افزود: در حال حاضر نیز شرکت متولی اجرای این پروژه متعهد شده کار را انجام دهد و تضمین 15 ساله برای آن درنظر گرفته است.

نظری با اشاره به اینکه اجرا از وظایف شورا نیست، تأکید کرد: اعضای شورای شهر نباید وارد قضیه‌ای شوند که وظیفه‌ای در قبال آن ندارند چرا که این گناه است وارد عرصه‌ای شویم که در آن تخصص نداریم و باید از متخصصان کشور کمک بگیریم.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکمیل تالار قرآن به شهرداری همدان سپرده شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96605) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین