جوجه تیغی اسیر در طبیعت رها شد

استان‌ها > همدان - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار گفت: یک قلاده جوجه تیغی تیمار شده در طبیعت همدان رها سازی شد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از بهار ؛ مجید شعبانلو، با اعلام مطلب فوق افزود: پس از بازرسی از فروشندگان حیوانات در سطح شهر بهار یک قلاده جوجه تیغی کشف و پس از انجام مراقبت های اولیه به طبیعت بازگردانده شد.

وی با ذکر اینکه این گونه جانوری از یک پرنده فروشی در سطح شهر کشف شد خاطرنشان کرد: عرضه این گونه جانوری ممنوع بوده و در صورت رویت شهروندان موضوع را به یگان حفاظت محیط زیست اطلاع رسانی کنند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار، تصریح کرد: با وجود اینکه آسیب جسمی و جراحتی به جوجه تیغی وارد نشده بود ولی این گونه جانوری معاینه، تیمار و سپس در دامن طبیعت رها شد.

شعبانلو تاکید کرد: گونه جوجه تیغی به وفور در مناطق مختلف استان بویژه شهرستان بهار دیده شده است ولی این موضوع نمی تواند عاملی برای شکار و زنده گیری آن شود.

لازم به ذکر است شهرستان بهار در 15 کیلومتر همدان واقع شده است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جوجه تیغی اسیر در طبیعت رها شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96606) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین