دومین تجمع اعتراض آمیز نیروهای شرکتی مخابرات پلدختر

استان‌ها > لرستان - نیروهای شرکت مخابرات پلدختر امروز دوشنبه برای دومین بار در مقابل این شرکت ،دست به تجمع اعتراض آمیزی زدند

به گزارش خبرنگارخبرآنلاین در پلدختر، تجمع کنندگان که حدود 20 نفر بودند از مسوولان شرکت مخابرات استان خواستار اجرای طرح طبقه بندی مشاغل شدند .
جواد خدایی کارمند اداره مخابرات شهرستان پلدختر در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین در پلدختراظهار داشت : پیرو تجمع اعتراض آمیز نیروهای شرکتی شرکت مخابرات پلدختر هفته گذشته، متاسفانه هیچگونه اقدامی از سوی مسوولان صورت نگرفته است.
وی افزود: ما هنوز خواستار و پیگیر اجرای طرح طبقه بندی مشاغل هستیم و خواسته اصلی ما همین است .
علی دانژه نیروی بخش خصوصی شرکت مخابرات شهرستان پلدختر اظهار داشت: متاسفانه اداره مخابرات در این رابطه رسیدگی نمی کند و ما نمی توانیم به امرار معاش زندگی خود برسیم و شرمنده زن و بچه خود شده ایم .
وی افزود: مسوولان شرکت مخابرات به بهانه های واهی ما را تهدید می کنند که چنانچه یک ، یا دو بار در کار کوتاهی کنید شما را اخراج و کارگری با ماهی 300 هزار تومان از بیرون آورده و جایگزین شما می کنیم .
این نیروی شرکتی مخابرات پلدختر بیان کرد: این موضوع توهین به نیروهای است که 10 تا 12 سال سابقه خدمت در این شرکت را دارند در صورتی که خواسته ما از مخابرات چیز زیادی نیست تنها می خواهیم با ما مانند سایر کارگران ادارات رفتار شود .
وی به نیروی خدماتی توزیع برق اشاره کرد و عنوان کرد: این نیروها حقوق ماهیانشان 200 هزار تومان بیشتر است گناه ما چیست که همکار ما با مدرک فوق لیسانس حقوق ماهیانش یک میلیون تومان است .
دانژه گفت:به طور مثال یکی از همکاران چندی پیش مجبور شد برای هزینه مراسم عقد فرزندش از دیگران پول قرض کند .
محمد علیزاده کارمند اداره مخابرات شهرستان پلدختر اظهار داشت: علت تجمع اعتراض آمیز ما برای دومین بار این است که مسوولان استان با وجود این اعتراضات پیگیر کار ما نیستند که قرارداد مستقیم منعقد کنند و شرکت های واسطه را حذف کنند تا ما به حق و حقوق خود برسیم .
وی افزود: با 10 سال سابقه کارو مدرک لیسانس هنوز حقوق ماهیانه ام 800 هزار تومان می باشد در صورتی که کارمندان دیگر شرکت مخابرات با همین مدرک و سابقه کار چهار برابر بیشتر از ما حقوق می گیرند .
علی حیدریان یکی دیگر از نیروهای شرکتی مخابرات اظهارداشت: گویا صدای ما در تجمع اعتراض آمیز قبل به گوش مسوولان نرسیده است در این رابطه حتی نامه ای به نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی هم ارایه کردیم که هنوز ترتیبت اثر داده نشد .
وی افزود: علاوه بر مشکلات و شرمندگی از زن و فرزند ان خود بعضی از همکاران بدهکار بانک ها هستند که مجبورند اقساط معوقه خود را به صورت جریمه پرداخت کنند ،کمک کنید تا ما از این وضعیت فلاکت بار نجات پیدا کنیم .
حسین دارایی از نیروهای شرکت مخابرات پلدختراظهار داشت: به صورت همزمان در سه سمت در شرکت مخابرات این شهرستان مشغول فعالیت هستم از جمله کار پرداز ،توانمندی روابط عمومی و همچنین نماینده حقوقی که البته در امورات اعلام وصولی هم به شدت درگیر هستم .
وی دلیل تجمع اعتراض آمیز را اجرای عدالت دانست وافزود: در تجمع اعتراض آمیز قبل بیانیه ای که مشتمل بر خواسته های نیروهای شرکتی بود به مسوولان شرکت مخابرات ارایه شد و تا وقتی که به نتیجه نرسیم تحصن های خود را با شدت و حدت بیشتری ادامه خواهیم داد

اسما اسماعیل پور/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دومین تجمع اعتراض آمیز نیروهای شرکتی مخابرات پلدختر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96607) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین