کدام پرسپولیسی گلایه استقلال را به وزیر ورزش کرد؟

خانه | ورزشی مهر منبع:

زمانی که استقلال با بازیکن مد نظر پرسپولیس قرارداد می‌بست تصور نمی‌کرد گرفتن این بازیکن که در لیست برانکو بود، کار را به تذکر وزیر ورزش به مسئولان آبی بکشاند و دردسر جدیدی را درست کند.

کدام پرسپولیسی گلایه استقلال را به وزیر ورزش کرد؟
به گزارش افکارنیوز،

 یکی از بازیکنانی که در فهرست خرید مسئولان باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ قرار داشت، فرشید باقری بازیکن تیم صبای قم بود که در خبرها عنوان شد با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافقات اولیه هم دست یافته است.

با این حال این بازیکن راهی باشگاه رقیب شد و با استقلال قرارداد امضا کرد تا این اتفاق باعث ناراحتی مسئولان باشگاه و هواداران پرسپولیس شود. در این مورد گفته می شود رقمی که پرسپولیس برای این بازیکن در نظر گرفته بود بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون بود اما ظاهرا استقلالی ها با رقم قرارداد ۹۷۰ میلیون تومان (که البته با برخی موارد میلیاردی می شود) با این بازیکن به تواففق رسیده اند.

پس از این انتقال عنوان شد که وزیر ورزش و جوانان که دغدغه درستی در مورد پرداخت نشدن رقم های بالا به فوتبالیست ها دارد، به بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال به خاطر این قرارداد و البته چند قرارداد دیگر تذکر داده است.

مسئولان باشگاه استقلال تصور می کنند یکی از مسئولان باشگاه رقیب اطلاعات قرارداد باقری را به وزیر داده است و به همین خاطر گودرزی به آنها تذکر داده است. رسیدن این خبر به گوش لیدرها و هواداران استقلال که یک پرسپولیسی به وزیر گزارش داده است، آنها را به مقابل وزارت ورزش کشاند و زمانی که علی اکبرطاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس را دیدند به اتومبیل وی حمله و به وی توهین هایی هم کردند.

پس از این اقدام لیدرهای استقلال، همتایان آنها در باشگاه پرسپولیس با حضور مقابل ساختمان باشگاه قرمز به حمایت از طاهری پرداختند.

وزارت ورزش و جوانان در سالهای اخیر تاکید زیادی روی این موضوع داشته که باشگاه ها نباید به فوتبالیست ها رقم های بالایی پرداخت کند. به همین خاطر تذکرهایی را هم به مسئولان فوتبالی داده است. در این مورد گفته شده که وزارت ورزش چند بازیکن استقلال را هم که رقم قرارداد بالایی داشته اند احضار کرده و از آنها توضیح خواسته است.

کلمات کلیدی:

استقلال پرسپولیس برانکو فرشید باقری


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کدام پرسپولیسی گلایه استقلال را به وزیر ورزش کرد؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-96635) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز